Magdalena Wardęcka

Magdalena Wardęcka

wtorek, 19 września 2017 16:22

„Sobotnie hasanie” po raz drugi

Miłośnicy psów zapraszają na kolejne wspólne spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 23 września, przy ulicy Spokojnej.

czwartek, 14 września 2017 07:38

Majsterkowy powrót do szkoły

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Castorama Polska przygotowała szereg atrakcji dla dzieci. Już 16 września we wszystkich sklepach sieci odbędą się wydarzenia „Majsterkowy powrót do szkoły”.

Stowarzyszenie MAKI działające na rzecz osób z niepełnosprawnością i autyzmem w Gnieźnie pozyskało środki finansowe na przeprowadzenie projektu "Jestem niepełnosprawny - mam prawo żyć, kochać i pracować w społeczeństwie".

wtorek, 12 września 2017 07:24

Spełnią marzenie Kuby

Po raz kolejny na boisku Orlik w Mnichowie, w dniach od 30 września do 1 października, odbędzie się turniej charytatywny na rzecz małego Kuby.

środa, 30 sierpnia 2017 07:41

Bezpłatne badania dla cukrzyków

Wszystkie osoby z terenu powiatu gnieźnieńskiego chore na cukrzycę, do grudnia br. mogą skorzystać z oferty bezpłatnego badania fizykalnego stóp oraz porad w zakresie profilaktyki rozwoju Zespołu Stopy Cukrzycowej.

piątek, 25 sierpnia 2017 13:28

Sąsiedzki piknik Stowarzyszenia Maki

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy „Dom Tęcza” prowadzonego przez Stowarzyszenie MAKI serdecznie zapraszają mieszkańców os. Ustronie na „PIKNIK  SĄSIEDZKI”.

Nawałnica, która nawiedziła Gniezno 11 sierpnia, zniszczyła część hali sportowej przy ulicy Sobieskiego. Trwa jej odbudowa.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie otrzymała zgłoszenie o próbie otrucia psa, przez jednego z mieszkańców osiedla Pustachowa.

W związku z pracami prowadzonymi w sieci wodociągowej, we wtorek 8 sierpnia zaplanowane zostało wyłączenie wody na ww. ulicach.

niedziela, 06 sierpnia 2017 10:00

Kabriolety przyjechały do Gniezna

Pierwszy dzień drugiego Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2017 za nami. W niedzielę 6 sierpnia na stadionie przy ulicy Strumykowej jeszcze będzie można podziwiać kabriolety.

Strona 1 z 14

Ostatnio dodane