Przejdź do treści głównej


Patryk Budniak walczy o powrót do zdrowia. Klub przekazał nowe wieści

źródło: Start Gniezno

Coraz bardziej optymistyczne informacje napływają ze szpitala w Poznaniu w sprawie Patryka Budniaka. Zawodnik, który przed tygodniem uczestniczył w groźnym wypadku podczas meczu, został przeniesiony z oddziału intensywnej terapii na oddział neurochirurgii i rozmawia. Przed nim jednak długa droga do powrotu do zdrowia.

Aktualizację dotyczącą stanu zdrowia żużlowca przekazał klub Start Gniezno. Jak poinformowano, Patryk Budniak z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Podczas transmisji CANAL+ SPEEDWAY Krzysztof Cegielski, pozostający w stałym kontakcie z ojcem zawodnika, zdradził, że żużlowiec ogląda mecze, rozmawia o żużlu i silnikach oraz pyta o kolejne spotkania ligowe.

Przed zawodnikiem nadal znajduje się długi proces leczenia i rehabilitacji. Mimo to najnowsze wiadomości ze szpitala są odbierane jako bardzo pozytywny sygnał dla całego środowiska żużlowego.

W opublikowanym wpisie działacze i kibice Startu Gniezno podziękowali również za wszystkie wiadomości wsparcia oraz modlitwy kierowane do Patryka Budniaka i jego rodziny.

Cały czas trwa zbiórka na rzecz zawodnika – za pośrednictwem strony https://zrzutka.pl/dv7djc oraz na grupie z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/275303248214320

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany