Jesteś tutaj:Sport Spotkanie noworoczne Tytanów
piątek, 01 lutego 2019 07:48

Spotkanie noworoczne Tytanów

  mn
Spotkanie noworoczne Tytanów zdjęcie nadesłane

Podsumowanie pracy wykonanej w roku 2018, nakreślenie celów etapowych na rok 2019, a przede wszystkim zajęcie miejsca przy wspólnym stole to główny powód jaki przyświeciał włodarzom Gnieźnieńskiego Klubu Rugby Tytan w organizacji spotkania świąteczno - noworocznego.

Choć o świętach już mało kto pamięta to w przerwie na ferie szkolne spotkali się rugbiści ze wszystkich grup wiekowych, sponsorzy, partnerzy oraz rodzice. Gospodarzem spotkania był Dobry Browar i ze swojego zadania wywiązał się znakomicie. Chcielibyśmy z tego miejsca serdecznie podziękować właścicielom Bartoszowi i Annie K., a nie ukrywamy, iż wiążemy spore nadzieje, że miejsce spotkania pozostanie niezmienne przez dłuższy czas.

- Spotkamy się corocznie w większym gronie co cieszy. W minionym roku borykaliśmy się z kłopotami personalnymi, lecz mimo tego udało nam się wywalczyć czwarte miejsce Mistrzostw Polski oraz brązowy medal Pucharu Polski. To są nasze wspólne sukcesy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy wspierają nas od początku. Rozwijamy się strukturalnie, a co za tym idzie potrzebne jest zwiększone finansowanie. Pozyskujemy środki ministerialne, wspiera nas miasto Gniezno, a są też spółki, które zapowiedziały większe wsparcie w tym roku... - podkreślił prezes GKR Tytan Jaromir Dziel.

- Celem przewodnim była możliwość spotkania się wszystkich osób związanych z gnieźnieńskim rugby. Wszystkie podziękowania w moim mniemaniu powinny rozpoczynać się i kończyć na zawodnikach. Ten rok jest szczególny i to spotkanie również, gdyż pierwszy raz w historii obecni są rodzice i to od was chciałbym rozpocząć podziękowania. Bez zaangażowania rodziców rozbudowa strukturalna klubu nie byłaby możliwa. Jestem przekonany, że za rok o tej samej porze spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie, a w naszym klubie będą trenować wszystkie kategorie wiekowe. To jest nasz cel. Jeżeli wszyscy będą tak samo zaangażowani w trening jak młodzi zawodnicy to o wyniki jestem spokojny - mówił trener Robert Bosiacki.

Po części oficjalnej nastąpił poczęstunek przygotowany przez Dobry Browar oraz możliwość delektowania się złotym trunkiem, który jest specjalnością obiektu przy ul. Grzybowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane