wtorek, 26 marca 2019 17:47

Dobry start kadetów GKR Tytan Hopes Gniezno

  mn
Dobry start kadetów GKR Tytan Hopes Gniezno zdjęcie nadesłane

Udaną inaugurację rundy wiosennej zaliczyli młodzi zwodnicy GKR Tytan Gniezno, którzy zajęli trzecie miejsce w III Turnieju Wielkopolskiej Ligi Rugby 7 w Kaliszu.

Turniej odbył się w minioną niedzielę 24 marca w dwóch kategoriach - kadet oraz młodzik. W kategorii kadetów gnieźnianie zwyciężyli 20:14 z drużyną Sparty Jarocin, przegrali po wyrównanym pojedynku z Posnanią Poznań 14:29 (14:14) oraz z gospodarzami 12 - 38. Wartym podkreślenia jest fakt, że w drużynie Tytan Hopes z wyjątkiem Maurycego Fika wszyscy zawodnicy są młodszym rocznikiem kadeta czyli 2004.

Młodzicy GKR Tytan Hopes zagrali wspólnie z innymi zawodnikami z wielkopolski w drużynie Barbarians. Jeżeli jest ktoś zainteresowany, by rozpocząć treningi w każdym wieku, może napisać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Nieustannie powstają nowe grupy początkujących rugbistów!
Skład GKR Tytan Hopes:
1. Dominik Szczepański
2. Oliwier Czajkowski
3. Filip Gąsiorowski
4. Kacper Gapiński
5. Kacper Antoszak
6. Paweł Czyżyk
7. Dawid Wojniusz
8. Cyprian Szafrański
9. Mateusz Sochacki
10. Jakub Wojtaszek
11. Marcel Komorowski
12. Aleksander Dopierała
13. Arian Dudek

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane