Jesteś tutaj:Sport Półkolonie „na sportowo” z GOSiR
poniedziałek, 20 maja 2019 09:29

Półkolonie „na sportowo” z GOSiR

 

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w półkoloniach „na sportowo”, które odbywać się będą w 5-cio dniowych turnusach trwających od poniedziałku do piątku - przez cały okres wakacji letnich.

Zajęcia prowadzone będą w godzinach 900 – 1500 na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad).

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 lat do 14 lat. I turnus odbędzie się od 24 czerwca do 28 czerwca 2019 roku, a ostatni turnus od 26 sierpnia do 30 sierpnia 2019 roku. Cena turnusu wynosi 199 złotych. Zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5, tel. (61) 424 86 04, codziennie w godzinach w godzinach otwarcia basenu, lub pobrać ze strony www.basengniezno.pl (w zakładce PÓŁKOLONIE).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane