sobota, 29 czerwca 2019 19:32

Czerwono-czarni pokonali tarnowską Unię - fotogaleria

 
Czerwono-czarni pokonali tarnowską Unię - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Ośmiopunktową przewagą zakończyło się sobotnie spotkanie czerwono-czarnych którzy na swoim stadionie przyjmowali drużynę z Tarnowa.

Sobotni mecz pomiędzy Car Gwarant Start Gniezno a Unią Tarnów był zaległym, zaplanowanym pierwotnie w pierwszej połowie maja. Termin został przesunięty z uwagi na panującą wówczas niesprzyjającą pogodę. Tymczasem w sobotę 29 czerwca na stadionie przy ul. Wrzesińskiej panowała typowa letnia aura, która zachęciła sporą grupę kibiców do odwiedzenia trybun i kibicowania czerwono-czarnym. Tego dnia gnieźnieńskie Orły nie dały szans gościom z odległego Tarnowa, pokonując ich 49:41.

Wyniki

1 komentarz

  • Link do komentarza avalon niedziela, 30 czerwca 2019 19:59 napisane przez avalon

    A na WP Sportowe Fakty pisali parę miesięcy temu że Start ma najgorszy skład w I Lidze i jest pewnym kandydatem do spadku :)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane