Jesteś tutaj:Sport XIII Rajd Cysterski z metą w Owińskach
czwartek, 22 sierpnia 2019 17:00

XIII Rajd Cysterski z metą w Owińskach

  mn

Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” i gminy członkowskie, przy wsparciu sołectwa Owińska zapraszają wszystkich miłośników turystyki rowerowej, piechurów i pasjonatów Nordic Walking na XIII RAJD CYSTERSKI, który odbędzie się 14 września 2019 r.

Meta tegorocznego rajdu (tradycyjnie już) znajduje się w Owińskach (przy Pałacu von Treskow) i będziemy czekać tam na Was w godzinach 12.00 – 14.00. Po Rajdzie zapraszamy na XIII Piknik Cysterski, który będzie trwał pod Pałacem w Owińskach do późnych godzin popołudniowych.

Przygotowaliśmy 6 zorganizowanych tras rowerowych (do wyboru): maltańską, goślińską, pobiedziską, familijną, puszczańską i MTB oraz trasę pieszą – nordic walking.

Dla tych, którzy lubią poruszać się "własnymi ścieżkami" pozostaje do wyboru tzw. rowerowa trasa tajemnicza- z dotarciem na metę dowolnym szlakiem.

Na mecie na wszystkich będzie czekał ciepły posiłek, konkurs z nagrodami oraz atrakcje- niespodzianki.

Cysterski Szlak Rowerowy – powstał jako pierwszy w Polsce szlak rowerowy w konwencji cysterskiej (przebiegający przez tereny związane z Cystersami, wykorzystujący oficjalne logo Szlaku Cysterskiego w Polsce). Szlak wiedzie z Poznańskiego Węzła Rowerowego przez Lasy Komunalne Miasta Poznania, dolinę rzeki Cybiny, Głównej dalej przez Puszczę Zielonka, do Wągrowca, Tarnowa Pałuckiego i Łekna. Zawraca następnie na tereny Puszczy – znajdując metę w Dąbrówce Kościelnej, na 143 km trasy.

Więcej informacji.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane