Jesteś tutaj:Sport Jesienna edycja kursów pływania
piątek, 13 września 2019 16:47

Jesienna edycja kursów pływania

 
Jesienna edycja kursów pływania archiwum redakcji

GOSiR zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie kursów pływackich, skierowanych do osób chcących nauczyć się prawidłowo poruszać w wodzie.

Jesienne kursy Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji to podstawowe lekcje nauki pływania, zawierające także elementy doskonalenia posiadanych już umiejętności. Zaczynają się one od 5-6 października.

Ponadto organizowane będą kursy pływania także dla małych dzieci w wieku od 3 do 5 lat - te rozpoczynają się 10-11 października br.

Zapisy na kursy a także informacje udzielane są w szatni basenowej już od 29 września do 4 października. Więcej informacji na stronie basengniezno.pl lub 424 86 04

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane