Jesteś tutaj:Sport Akademia Mieszko ze Złotą Gwiazdką certyfikacji PZPN
sobota, 30 listopada 2019 09:41

Akademia Mieszko ze Złotą Gwiazdką certyfikacji PZPN

 
Akademia Mieszko ze Złotą Gwiazdką certyfikacji PZPN źródło: MKS Mieszko

Szkółka piłkarska, prowadzona przez MKS Mieszko Gniezno w ramach zajęć dla dzieci i młodzieży, zyskała najwyższe uznanie PZPN.

Polski Związek Piłki Nożnej przyznał Złotą Gwiazdkę Akademii Mieszko w certyfikacji szkółek na terenie kraju. Jest to projekt, który ma za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. O tym iż MKS Mieszko Gniezno aspiruje do tego poziomu kształcenia młodych adeptów, informowaliśmy w czerwcu br.

W pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło prawie 1200 formularzy zgłoszeniowych. Wymagania formalne spełniło 694 szkółki, przy czym w całym kraju Złotą Gwiazdkę otrzymało 117 placówek, z czego 16 w samej Wielkopolsce. Wśród nich jest także MKS Mieszko Gniezno. Certyfikat PZPN obowiązywać będzie do 30 czerwca 2021 roku.

1 komentarz

 • Link do komentarza misiakisia sobota, 30 listopada 2019 10:38 napisane przez misiakisia

  Ciekawe czy przyznający PZPN wie o tym o czym huczy miasto i co zostało pod dywan zamiecone.

  Przypomnę tej całej AM ze nie jest jej rolą utrzymywanie drużyny seniorskiej bo dzieci w grudniu mają "aż jedną" jednostkę treningową na hali a reszta na ..... Halo AM "zima" owszem na razie nie sroga ale zima. Hartować na powietrzu to się mogą seniorzy i to im potrzeba jakości a nie dzieciakom którzy bawią się w piłkę nożna.

  Coś chyba nie halo bo gwiazdkę się dostaje ale i można ja stracić i nie chciała bym być zmobilizowana przez AM do działania bo jeszcze czekam bo za uszami macie parę spraw

  PS

  Ciekawe czy w grudniu będzie 50%opłaty z racji braku polowy jednostek treningowych.A nie sorry wszak tu takich zasad nie ma. Wszak dziecko to przysłowiowa 100

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane