Jesteś tutaj:Sport W niedzielę rusza lodowisko
czwartek, 05 grudnia 2019 13:34

W niedzielę rusza lodowisko

  mnopr
W niedzielę rusza lodowisko źródło: GOSiR

Już za kilka dni po raz kolejny zostanie uruchomione sezonowe, kryte lodowisko - zagości ono ponownie na stadionie żużlowym.

Lodowisko ruszy w niedzielę 8 grudnia. Obiekt ponownie zlokalizowany zostanie na Stadionie Miejskim im. płk. Franciszka Hynka przy ul. Wrzesińskiej.

Lodowisko czynne będzie codziennie od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 22:00 (ze zmianami świąteczno–noworocznymi). Całkowita powierzchnia lodowiska to ponad 800 metrów kwadratowych i jednorazowo na tafli może przebywać ok. 100 osób. Lodowisko posiada wypożyczalnię łyżew, tzw. chodzików, które pomagają w nauce jazdy na łyżwach, a także w przebieralnię oraz punkt gastronomiczny.

Dla grup szkolnych oraz przedszkolnych, a także dla seniorów (posiadających Kartę Seniora 60+) i rodzin (posiadających Kartę Rodzin 3+), planowane są wejścia promocyjne. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.gosir.gniezno.pl 

2 komentarzy

  • Link do komentarza agat czwartek, 05 grudnia 2019 21:35 napisane przez agat

    Nie będzie lodowiska na rynku

  • Link do komentarza as czwartek, 05 grudnia 2019 16:28 napisane przez as

    Czy będzie małe lodowisko na rynku ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane