Jesteś tutaj:Sport Półkolonie na sportowo z GOSiR-em
wtorek, 07 stycznia 2020 07:56

Półkolonie na sportowo z GOSiR-em

  mn

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w półkoloniach „na sportowo”, które będą odbywały się w pięciodniowych turnusach (od poniedziałku do piątku) w okresie ferii zimowych.

Zajęcia prowadzone będą w godzinach 9:00 – 15:00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad).

Pierwszy turnus rozpocznie się 27.01.2020 r. i potrwa do 31.01.2020 r., a drugi odbędzie się w terminie 03.02.2020 r. -  07.02.2020 r.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 -14 lat . Cena turnusu wynosi 219 złotych.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii - w związku z tym, że to półkolonie "na sportowo" - na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Wśród atrakcji GOSiR proponuje m.in. zajęcia na basenie i sali sportowej, pokazową lekcję języka angielskiego prowadzoną przez Szkołę Freedom School, zajęcia prowadzone przez Akademię Nauki „Fizyka dla Smyka”, Kręgle w Hotelu Nest, zabawy w Klubie Fantazja, seans w Kinie Helios i wyjście do nowego parku trampolin.

Formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. (61) 424 86 04, codziennie w godzinach w godzinach otwarcia basenu, oraz w zakładce Półkolonie na stronie www.basengniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane