Jesteś tutaj:Sport Zostań ratownikiem WOPR
wtorek, 28 stycznia 2020 12:50

Zostań ratownikiem WOPR

 
Zostań ratownikiem WOPR archiwum redakcji

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Gnieźnieńskim Oddziałem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zapraszają na kurs ratownika wodnego i młodszego ratownika WOPR.

Kurs skierowany jest do wszystkich miłośników pływania i ratownictwa wodnego. Każdy, kto chce realizować swoją pasję i nieść pomoc innym, może zdobyć ku temu odpowiednie uprawnienia. W GOSiR odbywa się kurs Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika Wodnego - MSW, uprawnienia zawodowe. 

Zapisy na kurs przyjmują pracownicy szatni basenowej - tel. 660 348 114 lub 61 426 86 04. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 606 994 124. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Ratownik wodny piątek, 03 stycznia 2020 22:22 napisane przez Ratownik wodny

    A po co w Gnieźnie nowi ratownicy? Do pilnowania tych mobilnych basenów o głębokości 80 centymetrów?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane