Jesteś tutaj:Sport Pomagał wielu, teraz sam potrzebuje wsparcia
poniedziałek, 20 kwietnia 2020 12:23

Pomagał wielu, teraz sam potrzebuje wsparcia

 
Pomagał wielu, teraz sam potrzebuje wsparcia zdjęcie nadesłane

Współtworzył grupę gnieźnieńskich morsów, która od momentu powstania wielokrotnie wspierała liczne akcje charytatywne na terenie Gniezna. Teraz jeden z założycieli potrzebuje wsparcia.

Mały wypadek sprzed 3 lat sprawił, że Waldemar doznał złamania łokcia. Po tym przykrym zdarzeniu miał wstawioną endoprotezę, jednak po pewnym czasie pojawiły się narośle kostne, przez które nie może dojść do pełnej sprawności - z ich powodu powstaje przesuwanie się kości i powolna degradacja nadgarska, który zaczyna coraz bardziej boleć. Efektem jest także to, że zmienił się zakres ruchu w lewej ręce, przez co wielu czynności nie może wykonywać tak, jak przed wypadkiem: - Nienaturalne ruchy ręką, dodatkowo powodują silne bóle barku oraz kręgosłupa. Dopóki trwał sezon morsowy, bóle były mniejsze, gdyż zimna woda działała kojąco - przyznaje.

- Nigdy nie sądziłem, że znajdę się sytuacji, kiedy to mnie los zmusi do poproszenia o pomoc. Do tej pory udawało się własnymi siłami wszystko załatwić... Niestety obecna sytuacja związana z koronawirusem, spowodowała, że nie uda mi się samodzielnie uzbierać niezbędnej kwoty na operację i późniejszą rehabilitację - przyznaje Waldemar Rychert i prosi tych, którzy mogą sobie na to pozwolić, o jakiekolwiek wsparcie za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl: - Operacja, która mnie czeka w maju lub czerwcu 2020 (czekam za terminem, koronawirus psuje plany) to usunięcie zespoleń oraz artroilza stawu łokciowego, czyli w skrócie zabieg polegający na usunięciu przeszkód utrudniających swobodne poruszanie łokciem.

Wsparcia można udzielić pod tym linkiem.
https://zrzutka.pl/b77dxa

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane