Jesteś tutaj:Sport Z Akademii Mieszko do Warty Poznań
sobota, 02 maja 2020 09:04

Z Akademii Mieszko do Warty Poznań

  mn

Klub ze Strumykowej poinformował, że zawodnik Akademii Mieszko Gniezno Jakub Poterski został włączony do pierwszej drużyny Warty Poznań.

Jak informuje MKS Mieszko, młody pomocnik dostanie szansę od trenera Piotra Tworka do pokazania się na zajęciach. Popularny „Poter” rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną w wieku 14 lat, a podczas swojej przygody w Mieszku Gniezno zdążył już zaliczyć okres przygotowawczy z drużyną seniorów pod okiem trenera Mariusza Bekasa.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane