Jesteś tutaj:Sport Kursy pływania dla najmłodszych z GOSiR-em
czwartek, 17 września 2020 07:40

Kursy pływania dla najmłodszych z GOSiR-em

 

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na jesienną edycję kursów pływania dla dzieci w wieku 3 - 5 lat z udziałem rodziców.

To dobra okazja, by przeżyć wodną przygodę razem ze swoim dzieckiem, a jednocześnie dać mu pierwszą naukę pływania, która będzie niezwykle przydatna dla niego w przyszłości.

Kursy rozpoczynają się 8 - 9 października br., a zebranie organizacyjne odbędzie się 2 października 2020 roku o godzinie 17:45 w kawiarnio-widowni przy basenie. Zapisy na kurs przyjmują i informacji udzielają pracownicy szatni basenowej - 61 424 86 04. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane