Jesteś tutaj:Sport Rekrutacja do drużyny rugby już 22 września
czwartek, 17 września 2020 11:58

Rekrutacja do drużyny rugby już 22 września

  mnopr

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na otwarty trening rugby, który odbędzie się we wtorek 22 września!

Trening będzie mieć charakter naboru - gnieźnieński klub szuka nowych zawodników w każdej grupie wiekowej. Jeśli lubisz sport, rywalizację, drużynową atmosferę, jesteś zawzięty, waleczny i masz charakter to zrobimy z Ciebie rugbistę! Przekonaj się, że to sport dla Ciebie! Na swoim pierwszym treningu dowiesz się na czym polega rugby, dlaczego warto trenować ten sport, zapoznasz się z podstawami techniki podania i poruszania się po boisku - informują działacze GKR Tytan Gniezno.

Na trening należy zabrać ze sobą strój sportowy (adekwatny do pogody) i wygodne obuwie. Predyspozycje fizyczne nie mają znaczenia, a zaproszeni są wszyscy ci, którzy mają chęć pobiegać z jajowatą piłką. Przedstawiciele klubu nauczą wszystkiego, aby w przyszłości każdy mógł rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Polsce.

Wszelkie pytania należy zadawać na naszym na Facebooku - www.facebook.com/TytanGniezno oraz na profilu na Instragramie - @tytan7s!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane