Jesteś tutaj:Sport Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów dla ucznia ZSP nr 3
poniedziałek, 28 września 2020 08:41

Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów dla ucznia ZSP nr 3

  mnopr
Dwa medale Mistrzostw Polski Juniorów dla ucznia ZSP nr 3 zdjęcie nadesłane

Uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie zdobył dwa medale w zawodach zapaśniczych, które odbyły się w ostatnim czasie. 

Kilkanaście dni temu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym i wolnym. Występ Jakuba Adamskiego, ucznia ZSP nr 3, a jednocześnie wychowanka gnieźnieńskiego Husarza i obecnie zawodnika Sobieskiego Poznań, stał pod dużym znakiem zapytania -  w trakcie obozu przygotowawczego nabawił się on zapalenia nerwu kulszowego.

Mimo przeciwności losu, aby nie zaprzepaścić okazji, do której się przygotowywał (oraz mimo dokuczliwego bólu), Jakub Adamski nie zawiódł samego siebie - w obu wydarzeniach zajął trzecie miejsce, zdobywając brązowe medale Mistrzostw Polski w kategorii wagowej 97 kilo, choć jak sam nie ukrywał, oczekiwania w stylu klasycznym były większe.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane