Jesteś tutaj:Sport Wspólne morsowanie wrzesińskiego WSCKZiU
wtorek, 26 stycznia 2021 08:16

Wspólne morsowanie wrzesińskiego WSCKZiU

  mnopr

W miniony poniedziałek na plaży nad jeziorem Baba przy Nekielce miało miejsce I Szkolne Morsowanie Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wrześni.

W wydarzeniu, które jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w historii placówki, wzięli udział słuchacze, nauczyciele i administracja szkoły. Była to dobra okazja nie tylko do integracji całego grona, przy wykorzystaniu świeżego powietrza oraz zdrowotnych właściwości morsowania, ale także do promocji placówki, która kształci w wielu kierunkach zawodowych.

 


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane