Jesteś tutaj:Sport Firma Budex sponsorem strategicznym GTM Start
wtorek, 26 stycznia 2021 08:30

Firma Budex sponsorem strategicznym GTM Start

  mn

Trwa ofensywa marketingowa GTM Start Gniezno. W piątek działacze klubu z Pierwszej Stolicy zaprezentowali sponsora tytularnego. Przypomnijmy, że na podstawie zawartej umowy drużyna ligowa wystąpi pod szyldem Aforti Start Gniezno. W miniony poniedziałek przedstawiono sponsora strategicznego oraz tytularnego drużyny juniorów. Została nim firma Budex Roberta Koniecznego.

Firma Budex to specjaliści w zakresie usług remontowo-wykończeniowych. Wykonuje także solidne konstrukcje żelbetowe na terenie całego kraju oraz oferuje sprzedaż domów. Jej właściciel, Robert Konieczny to zagorzały kibic czarnego sportu. „Od wielu lat jestem kibicem Startu Gniezno“ – przyznaje. „W ubiegłym sezonie byłem sponsorem tytularnym, a w tym roku zostałem sponsorem strategicznym. Wspieram także indywidualnie zawodników, na moją pomoc może liczyć Kevin Fajfer.“ – dodaje.

Przed drużyną ambitne cele. Działacze pierwszoligowca nie ukrywają, że chcą awansować do rundy finałowej eWinner 1. Ligi. Zbudowana w przerwie zimowej kadra prezentuje się interesująco, a same rozgrywki już dziś zapowiadają się niezwykle ciekawie. „Mam nadzieję, że moja pomoc przyczyni się do osiągnięcia jak najlepszego rezultatu w sezonie 2021!“ – przyznaje Robert Konieczny, właściciel firmy Budex.

Sponsor tytularny z sezonu 2020 swoim wsparciem obejmie także drużynę młodzieżowców. Rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów po trudnym ubiegłym roku mają odbywać się zdecydowanie częściej – duża ilość startów pozwoli naszej kadrze do lat 21 podnieść swoje umiejętności i nabrać cennego doświadczenia procentującego w lidze. „Od zawsze chciałem pomagać młodym zawodnikom, więc zdecydowałem się na to, aby pomóc drużynie juniorów.“ – dodaje na zakończenie szef firmy Budex.

Ostatnie dni dostarczają pozytywnych wiadomości kibicom czarnego sportu w Pierwszej Stolicy. W piątek ważna umowa sponsorska z Aforti Holding S.A., dziś porozumienie z firmą Budex Roberta Koniecznego, a jak się okazuje, to nie koniec dobrych informacji z Wrzesińskiej 25!  „Cieszę się z zawartej dzisiaj umowy, to duży sukces klubu!“ – przyznaje Bartosz Kapczyński, dyrektor marketingu GTM Start Gniezno. „Bardzo mocny partner w sezonie 2021. Oczywiście, rok temu to sponsor tytularny pierwszego zespołu, teraz młodej drużyny juniorów. Młodzi zawodnicy mogą liczyć na duzą pomoc w rozwoju. To znakomity zastrzyk finansowy dla klubu. Możemy być pewni, że firma pana Roberta Koniecznego wesprze nas zdecydowanie mocniej niż w poprzednich latach.“ – dodaje B.Kapczyński.

1 komentarz

  • Link do komentarza Sli czwartek, 28 stycznia 2021 20:12 napisane przez Sli

    Budex to się kiedyś nazywala spora firma w gminie Mieleszyn.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane