Jesteś tutaj:Sport Invest House Plus sponsorem strategicznym Startu
czwartek, 28 stycznia 2021 07:50

Invest House Plus sponsorem strategicznym Startu

  mn

Ostatnie dni to prawdziwa ofensywa marketingowa GTM Start Gniezno. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o sponsorze tytularnym – Aforti Holding S.A Ponadto światło dzienne ujrzały doniesienia o sponsorze strategicznym klubu i tytularnym drużyny młodzieżowej – firmie Budex. Dziś kolejny partner, który współpracować będzie w charakterze sponsora strategicznego. To dobrze znana w żużlowym środowisku firma Invest House Plus.

“W tym roku będzie to już czwarty sezon, jak wspomagamy gnieźnieński żużel” – przyznaje właściciel Invest House Plus, Artur Banach. „Moja przygoda z żużlem trwa od piątego roku życia. Pamiętam, jak w latach 80-tych ojciec zaprowadził mnie pierwszy raz na stadion żużlowy. Tak zaszczepiłem sobie ten sport w sercu. Od czterech lat wspomagamy Start Gniezno i z roku na rok ta pomoc jest większa.” – mówi.

Sponsor strategiczny Aforti Startu Gniezno wspiera też indywidualnie Duńczyka Frederika Jakobsena. “Postanowiliśmy pomóc klubowi oraz działaczom w negocjacjach z Frederikiem, jesteśmy można powiedzieć jego sponsorem.” – mówi Artur Banach. Jak się okazuje na wsparcie ze strony Invest House Plus mogą liczyć nie tylko żużlowcy gnieźnieńskiego Startu. f dodaje A.Banach.

Kibice sportowi mogą dostrzec obecność naszego partnera także i w innych dyscyplinach sportu – piłka w wydaniu halowym czy druga liga tenisa stołowego w Poznaniu to obszar, gdzie w formie sponsoringu aktywna jest firma Invest House Plus.

Przy okazji rozmów o czarnym sporcie nie mogło zabraknąć pytania o ocenę szans czerwono-czarnych przed sezonem 2021, który zapowiada się na niezwykle wyrównany w eWinner 1. Lidze. “Jestem człowiekiem, który nie lubi rozpatrywać tego, jak to wygląda na papierze.” – mówi Artur Banach z Invest House Plus. “Wiemy sprzed kilku lat, że drużyny które były wysoko notowane różnie kończyły. Lepiej patrzeć na to realnie i być mile zaskoczonym, niż dmuchać balonik. To prowadzi do większego zawodu. Czytam w mediach społecznościowych opinię, że mamy słabszą drużynę. Ja w tym kierunku bym nie szedł. Opuścił drużynę Adrian i Oliver Berntzon. Mamy jednak dobry zespół. Przyszedł Peter Kildemand. Jest to zawodnik, który pokazał się kiedyś z dobrej strony i w Ekstralidze i w Grand Prix. Przyjdzie czas, że się odbuduje. Kiedyś to musi nastąpić.” – przyznaje A.Banach. Pomocna może okazać się dobra atmosfera, która panuje w gnieźnieńskim Starcie, która przyczyniła się do odbudowania kilku zawodników. “Bardzo dobry sezon miał Oskar Fajfer. Mega potencjał jest we Frederiku Jakobsenie.” – ocenia sponsor strategiczny żużlowców z Pierwszej Stolicy. “Pamiętam, kiedy pierwszy raz pojawiłem się na Golęcinie w Poznaniu i zobaczyłem go w akcji, co wyrabia pod bandą to przecierałem oczy ze zdziwienia. Twierdzę, że ma papiery na mistrza świata.” – dodaje. A jaki jest wymarzony finał rozgrywek na zapleczu PGE Ekstraligi? “Sądzę, że jesteśmy w stanie znaleźć się w rundzie finałowej.  Są oczywiście drużyny mocniejsze na papierze, może ktoś powiedzieć, że się do czwórki nie dostaniemy, ale ja myślę, że jest to w naszym zasięgu. Życzyłbym sobie finału Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz, bo mocno wspieramy Adriana Gałę, ale mecz ze wskazaniem na Start Gniezno.” – twierdzi A.Banach.

“Współpraca pomiędzy naszą spółką, a Startem Gniezno zawsze toczy się w przyjaznej atmosferze. Wspieramy żużel tak, jak możemy.  Inne ośrodki też zwracają się do nas z prośbą o pomoc w tych trudnych czasach.” – mówi A.Banach. “Czasy pandemii są ciężkie, trzeba zrozumieć, że brak kibiców może być stratą dla klubu. Jestem z takiej branży, której pandemia za bardzo nie dotknęła. Należy się podzielić z innymi. Dlatego decyzja, że środki w tym roku będą zdecydowanie większe.” – dodaje. Dziś możemy zdradzić, że rozmowy odbywały się m.in. pod kątem wejścia firmy w charakterze sponsora tytularnego. „Pojawiła się inna firma i ustąpiliśmy tego miejsca.” – nie ukrywa A.Banach.  „Myślę, że dobrze, że jest Aforti. My także zostaliśmy, a wiec całość wyszła na plus. Rozmowy zawsze są przyjazne, chemia panująca w klubie, osoby, które są w Starcie – to prorokuje bardzo dobrze na przyszłość.” – podsumowuje Artur Banach, właściciel firmy Invest House Plus.

Radości z zawartej umowy nie ukrywa Bartosz Kapczyński, dyrektor marketingu w klubie z Grodu Lecha – “To sponsor strategiczny, których mamy dwóch i z tego faktu jesteśmy bardzo szczęśliwi.” – przyznaje. “W niedługim czasu zawieramy następne umowy o których usłyszymy. Dziś cieszymy się, że dalej jest z nami firma Pana Artura Banacha. To bardzo duży zastrzyk finansowy dla klubu w tym ciężkim okresie, wiemy jak wygląda sytuacja na świecie. To bardzo istotne wsparcie dla klubu i już teraz dziękujemy za pomoc zaoferowaną na sezon 2021!” – dodaje.

Ofensywa marketingowa GTM Start Gniezno trwa nadal. Wkrótce kibice otrzymają informacje na temat kolejnych partnerów decydujących się na współpracę z klubem żużlowym. Finalizowany jest także temat kevlaru w jakim ścigać będą się żużlowcy z Pierwszej Stolicy. Projekt niebawem ujrzy światło dzienne i zaprezentowany zostanie fanom.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane