Jesteś tutaj:Sport Nauka pływania dla dzieci
czwartek, 18 lutego 2021 07:58

Nauka pływania dla dzieci

 
Nauka pływania dla dzieci źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną propozycję dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat chcących zostać małymi pływakami.

Kursy nauki pływania dla małych dzieci rozpoczną się w terminie 18 i 19 marca br., a zakończenie planowane jest na 27 i 28 maja br. Koszt kursu za 10 godzin z udziałem rodzica wynosi 370 zł.

Zapisy na kurs (do 15 marca br.) przyjmują i informacji udzielają pracownicy szatni basenowej basenu GOSiR pod numerem telefonu 61 424 86 04 lub 660 348 114.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane