Jesteś tutaj:Sport Morsy będą zbierać dary dla zwierząt ze schroniska
poniedziałek, 22 lutego 2021 11:38

Morsy będą zbierać dary dla zwierząt ze schroniska

 

Królewskie Morsy Gniezno zapraszają do udziału w akcji mającej na celu wsparcie zwierząt przebywających w schronisku. Każdy może przynieść potrzebne produkty.

W trakcie najbliższego niedzielnego morsowania na plaży Jeziora Winiary, przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz Schroniska dla Zwierząt. Miłośnicy mroźnych kąpieli zachęcają do jej wsparcia, nawet jeżeli nikt nie ma zamiaru wchodzić do wody!

- Królewskie Morsy Gniezno jako grupa utożsamiająca się z dostojnymi zimnolubnymi morsami, dba nie tylko ludzi, ale również o naszych czworonożnych przyjaciół - informują organizatorzy, którzy dalej dodają: - W niedzielę, 28 lutego 2021 od 11:30, będziemy zbierali karmę i inne potrzebne zwierzakom rzeczy. Nasza akcja skierowana jest w kierunku wsparcia Schroniska dla Zwierząt Gniezno i Kociego Gniezna. W niedzielę, na Plaży Miejskiej na jeziorem Winiary będzie na Was czekał samochód, do którego będziecie mogli składać Wasze dary dla zwierząt. Przyjmiemy wszystko co przyniesiecie!

Zbierane będą:

  •  mokra karma w puszkach – jest najlepsza dla zwierzaków bo zapewnia też dawkę płynów od razu;
  •  wysokomięsne puszki – aby zdrowo rosły;
  •  suchą karmę - najlepiej taką, która ma w składzie jak najwięcej mięsa;
  • smakołyki – do rozpieszczania;
  •  podkłady (takie chirurgiczne) / podkłady pampersowe – do zachowania czystości;
  •  ciepłe koce / kocyki polarowe – aby nasze czworonogi nie marzły;
  •  obroże półzaciskowe / szelki typu guard – abyśmy mogli bezpiecznie wyprowadzać naszych przyjaciół na spacery;

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane