Jesteś tutaj:Sport Wielkanoc na basenie
środa, 17 marca 2021 09:42

Wielkanoc na basenie

 

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z promocyjnych wejść na basen, przygotowanych na pierwsze dni kwietnia.

Od 1 do 6 kwietnia br. GOSiR przygotował kilka ofert skierowanych do osób chcących skorzystać z basenu przy ul. bł. Jolenty.

W tych dniach dzieci, młodzież ucząca się i studenci, a także osoby niepełnosprawne mogą kupić bilet za 7 zł. Dla grup zorganizowanych przygotowano dwie oferty: dzieci z biletem 7,50 zł oraz dorośli z biletem 9 zł. Opiekun na grupę 15-osobową - wejście gratis. Ponadto codziennie obowiązują promocje rodzinne - bilet rodzinny z 50% zniżką.

Oferta promocyjna dotyczy godzinnego pobytu na basenie - przedłużenie możliwe jest według obowiązującego cennika. 

W okresie świątecznym basen czynny będzie: 3 kwietnia w godzinach od 10 do 20, a 4 i 5 kwietnia nieczynny. Na basenie obowiązują zasady reżimu sanitarnego dotyczące m.in. zachowania dystansu, dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego oraz obowiązku zakrywania nosa i ust w wyznaczonych strefach. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Mirek środa, 17 marca 2021 11:00 napisane przez Mirek

    Po co ta oferta jak zaraz wprowadzają lockdown i basen będzie zamknięty.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane