Jesteś tutaj:Sport Pelikan rozpoczyna maraton piłkarski
piątek, 30 kwietnia 2021 07:55

Pelikan rozpoczyna maraton piłkarski

  mn

Już w najbliższą sobotę podopieczni trenera Andrzeja Stefańskiego rozpoczną bardzo intensywny miesiąc.

W weekend majowy w związku z obostrzeniami przypadną im do rozegrania dwa spotkania, a w samym maju na rozkładówce zespól z Plant ma ich aż osiem.

W święto pracy Pelikan Niechanowo udaje się na mecz do Lichenia aby tam zmierzyć się z ekipą Strażak Licheń Stary. Obie drużyny w tabeli dzieli 10 miejsc. Pelikan lideruje w klasie okręgowej a Strażak otwiera drugą dziesiątkę tabeli. W pierwszy meczu tego sezonu górą był Pelikan wygrywając 3:0.

W kolejnym pojedynku weekendu majowego tym razem w Święto Konstytucji 3 Maja Pelikan uda się do Dobrowa, aby tam podjąć rękawice rzuconą przez zespół Warty Dobrów, który zajmuje obecnie miejsce tuż za plecami Pelikana. W poprzednim meczu zespoły podzieliły się punktami a rezultat meczu to 2:2.

Pelikan przystępuję do gry w rundzie wiosennej z pozycji lidera (w pierwszej kolejce pauzował) i celem trenera Andrzeja Stefańskiego jest utrzymanie tego miejsca do końca trwania rozgrywek. 
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane