Jesteś tutaj:Sport MKS PR wygrał 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych
wtorek, 04 maja 2021 07:49

MKS PR wygrał 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

  MKS PR

Juniorki młodsze MKS-u PR Gniezno świetnie zaprezentowały się podczas turnieju 1/16 finału mistrzostw Polski w Szczecinie. Wygrały trzy mecze, co pozwoliło im na zajęcie pierwszego miejsca w trzydniowych zmaganiach. W ostatnim spotkaniu gnieźniankom mocno postawiły się gospodynie imprezy – MKS Kusy Szczecin.

Gnieźnianki od początku spotkania przeważały. Pierwszy kwadrans to istna dominacja naszego zespołu. Po szesnastu minutach juniorki MKS PR prowadziły aż 10:2. Już wtedy było jasne, że przeciwniczki musiałyby się wspiąć na wyżyny, by odrobić tak duże straty. MKS Kusy Szczecin od początku meczu miał problemy z zatrzymaniem ofensywy rywalek, a bramce ekipy z Gniezna ponownie świetnie spisywała się Antonina Cieślak. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 16:7.

W drugiej partii gnieźnieńskie piłkarki ręczne podwyższyły przewagę i ostatecznie zwyciężyły 34:20. Najwięcej bramek dla MKS-u PR Gniezno rzuciła Julia Nowak, autorka 7 trafień. Zwycięstwo w starciu ze szczeciniankami sprawiło, że gnieźnianki wygrały cały turniej.

MKS PR Gniezno: Bober, Cieślak – A. Stręk, Draheim (4), Łachowska (3), Nowak (7), Schlabs (5), Wabińska (3), K. Stręk, Brząkała (1), Piotrowska (bez wyjścia), Śmigowska (1), Szymańska (5), Musiał (1), Tanaś (3), Skoczeń (1).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane