Jesteś tutaj:Sport Wiosenny nabór w akademii PS Gniezno
czwartek, 06 maja 2021 08:05

Wiosenny nabór w akademii PS Gniezno

 

PS Gniezno zaprasza wszystkie chętne dzieci do gier i zabaw z piłką pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Piłkarska Szkółka Gniezno w swoje szeregi zaprasza zarówno chłopców jak i dziewczynki w rocznikach 2013, 2014, 2015, 2016 oraz 2017. Trwa także nabór uzupełniający w roczniku 2008/9.

W młodszych rocznikach gwarantowane są małe grupy treningowe do ośmiu osób na jedneog trenera dzięki czemu można w pełni zoptymalizować zajęcia.

Treningi odbywają się na orliku przy ul. Małej w Gnieźnie (os. Arkuszewo). Więcej informacji pod nr. tel. 534-815-267 lub na Facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane