Jesteś tutaj:Sport Akademia Boxing Show już w sobotę
piątek, 14 maja 2021 10:50

Akademia Boxing Show już w sobotę

 

W najbliższą sobotę odbędą się zawody bokserskie, organizowane w hali widowiskowo-sportowej i transmitowane w internecie.

W ostatnich latach gnieźnieńskie hale miały okazję gościć różne imprezy z udziałem mieszanych sztuk walki, to jednak typowo bokserskich zmagań nie było okazji do oglądania od bardzo dawna. Teraz będzie można obejrzeć takie spotkania, organizowane w ramach Akademia Boxing Show, które odbędą się w tę sobotę w hali widowiskowo-sportowej - niestety bez udziału publiczności, ale z transmisją w internecie.

- Już w tę sobotę odbędzie się gala boksu olimpijskiego, której w Gnieźnie nie było od wielu, wielu lat - mówił Jakub Czaprowicz i jak dalej dodał: - Już w piątek przyjedzie do nas mnóstwo zawodników z całej Polski, zobaczymy pięściarzy z Łodzi, Poznania, Gostynia, Rawicza, Konina, Piły. Zobaczymy trzynaście walk w boksie olimpijskim - dodał. Osiem starć na ringu będzie z udziałem gnieźnian, a ponadto przewidziano jedną walkę kobiet. 

Zawody rozpoczną się w sobotę 15 maja o godzinie 17:00 i transmitowane będą na Facebooku Akademia Boxing Show oraz na YouTube (poniżej). Pełna lista walk dostępna poniżej.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane