Jesteś tutaj:Sport Trenerzy Pelikana z certyfikatami UEFA B
poniedziałek, 17 maja 2021 07:48

Trenerzy Pelikana z certyfikatami UEFA B

  mnopr

Trenerzy Akademii Pelikan Niechanowo zakończyli szkolenie na certyfikat trenerski UEFA B.

Mimo trudnego czasu dla wszystkich drużyn piłkarskich, dla których działalność przez pewien czas stała nawet pod znakiem zapytania, są i takie zespoły, które cały czas stawiały na rozwój i podnoszenie kompetencji wśród swoich przedstawicieli.

Jak informuje niechanowski zespół, trenerzy z Pelikana - Andrzej Stefański i Zbigniew Kościański - uczestniczyli w zajęciach podnoszących kwalifikacje w czasie pandemii przez okres prawie 10 miesięcy. Finalnie zakończyli w tym tygodniu kurs zdając egzaminy teoretyczne i praktyczne oraz otrzymując stosowne uprawnienia UEFA B.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane