Jesteś tutaj:Sport Inochi Gniezno na Mistrzostwach Polski JKA 2021
środa, 09 czerwca 2021 07:48

Inochi Gniezno na Mistrzostwach Polski JKA 2021

  mn

W minioną niedzielę Tarnowie Podgórnym odbyły się MP JKA Polska, na których to zawodach pojawili się reprezentanci Pierwszej Stolicy Polski.

Gnieźnieński klub Inochi reprezentowało sześciu zawodników: Zuzanna Gbur, Alicja Kaszyńska, Jolanta Woźniak, Kacper Majchrzak, Bernadetta Kuleczka oraz Filip Zyguła.

W trakcie zmagań Jolanta Woźniak wywalczyła złoto w konkurencji kata indywidualne 12 lat oraz złoty medal w kumite indywidualnym 12 lat. Bernadetta Kuleczka zwyciężyła w kategorii Kobiety 18+ zdobywając mistrzostwo Polski. Filip Zyguła uplasował się na trzecim miejscy zdobywając brązowy medal. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane