Jesteś tutaj:Sport Wakacyjne półkolonie na sportowo z GOSiR-em
środa, 09 czerwca 2021 10:33

Wakacyjne półkolonie na sportowo z GOSiR-em

  mn

W GOSiR trwają zapisy na letnie „Półkolonie na sportowo”. Tegoroczne wakacje letnie przyniosą dzieciom ponownie wiele radości i satysfakcji, a proponowane przez nas zajęcia nie pozwolą im się nudzić.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie doświadczona i przeszkolona kadra wychowawców. Zasady udziału w zajęciach, w tym liczebność dzieci w grupach oraz procedury reżimu sanitarnego obowiązujące w placówce wypoczynku podczas realizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, świetlicowych, spacerów i podczas spożywania posiłków.

Organizatorzy chcą zorganizować łącznie 9 turnusów półkolonijnych. Pierwszy turnus zaplanowany został w terminie od 28 czerwca do 2 lipca br., a ostatni od 23 do 27 sierpnia br.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane