Jesteś tutaj:Sport Rowerowe akcje w niedzielę
piątek, 11 czerwca 2021 16:32

Rowerowe akcje w niedzielę

  mnopr
Rowerowe akcje w niedzielę zdjęcie nadesłane

Gnieźnianie i sympatycy Pierwszej Stolicy, którzy biorą udział w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski z każdym kilometrem starają się o wyższe pozycje w klasyfikacji miast biorących udział w akcji.

Obecne Gniezno zajmuje 4. miejsce, na 53 miasta biorące udział w rywalizacji, ale to położenie na pewno nie jest ostatnim naszym słowem. Rowerowo zapowiada się zbliżający weekend, a szczególnie niedziela.

Organizatorzy zapraszają na rajd zielonym szlakiem ze Starostwem Powiatowym, start w niedzielę 13 czerwca o godzinie 10.00 z Rynku.

W tym samym miejscu i tego samego dnia o godzinie 12:00 odbędzie się akcja „Dzwonek” grupy #WspieramKonkretGniezno, gdzie poza dzwonkami wykręcić będzie można bardzo ciekawe nagrody (szczegóły na miejscu przekaże Maciej Kiełpiński).

Również w niedzielę o godzinie 15:00 zapraszamy na Piknik Rowerowy na terenie Szkoły Podstawowej nr 6, gdzie będzie okazja porozmawiać o zasadach ruchu drogowego oraz zrealizowane zostaną rowerowe gry i konkursy. Jeśli jeszcze ktoś nie dołączył do rywalizacji, to można zrobić to teraz: wystarczy pobrać aplikację Aktywne Miasta, zarejestrować się i wybrać Gniezno jako miasto, dla którego kręcicie kilometry.
 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kierowca samochodu sobota, 12 czerwca 2021 00:26 napisane przez Kierowca samochodu

    W trakcie rajdu zapraszam do korzystania ze ścieżek rowerowych i pieszo-rowerowych jeżeli takie się znajdują przy ulicy/szosie/drodze gdyż na prawdę one są budowane nie dla ozdoby a dla waszego i naszego (kierowców aut) bezpieczeństwa. Dziękuję i pozdrawiam

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane