Jesteś tutaj:Sport Pelikan zrobił krok do awansu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 08:53

Pelikan zrobił krok do awansu

  mn
Pelikan zrobił krok do awansu źródło: Pelikan Niechanowo

Pelikan Niechanowo pojechał do Krzymowa. Cel był jasny – zwycięstwo. Zwycięstwo niezbędne do walki o awans.

Od pierwszej minuty na boisku pojawili się: Od pierwszej minuty pojawili się. Garczyk, Jackowiak, Jarzyński, Kruczyński, Danielewicz, Stefański, Kustra, Buczek, Połatyński, Świątnicki, Pawlak.

Pelikan postraszył już w 5 minucie meczu jednak piłka po strzale Kruczyńskiego trafiła w boczna siatkę. Lider z Niechanowa potwierdził swoją dominację już w 15 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Stefańskiego najlepiej odnalazł się Świątnicki i było 1:0. Kwadrans później było już 2:0 dla ekipy Stefańskiego. Na listę strzelców wpisał się Jarzyński. W 40 minucie uderzał Pawlak jednak obok bramki.  I to tyle w temacie wydarzeń boiskowych w pierwszej części spotkania. Do szatni obie ekipy schodziły przy prowadzeniu Pelikana 2:0.

W drugiej połowie trener Stefański rotował zawodnikami tak, aby przy natężeniu meczy dać odpocząć swoim kolegom. W drugich 45 minutach sytuacja boiskowa nie uległa zmianie. Oba zespoły miały szanse, jednak więcej bramek nie oglądaliśmy, Pelikan z trudnego gruntu przywiózł 3 pkt. Największy rywal Pelikana –
Warta Dobrów przegrała mecz ze Zjednoczonymi Trzemeszno co powoduje, że Pelikan ma coraz więcej szans na awans. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane