Jesteś tutaj:Sport Pelikan poznał rywali w V lidze
piątek, 09 lipca 2021 11:45

Pelikan poznał rywali w V lidze

  mn

W najbliższych rozgrywkach na szczeblu V ligi ponownie udział weźmie 48 drużyn, które utworzą 3 grupy po 16 zespołów w każdej.

Pelikan Niechanowo znalazł się w grupie 2 – skupiającej zespoły mniej więcej ze środka województwa. Tak więc w sezonie 2021/2022 Pelikan Niechanowo mierzyć się będzie z zespołami: 1922 Lechia Kostrzyn, Czarni Czerniejewo, GKS Dopiewo, Grom Camperspol Plewiska, Lipno Stęszew, Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Orkan Chorzemin, Orkan Konarzewo, Płomień Przyprostynia, Polanin Strzałkowo, Polonus Kazimierz Biskupi, Przemysław Poznań, Stella Luboń, Vitcovia Witkowo, Zjednoczeni Rychwał.

Początek rozgrywek 21 sierpnia.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane