Jesteś tutaj:Sport Pelikan tworzy drużynę oldboyów
piątek, 16 lipca 2021 11:44

Pelikan tworzy drużynę oldboyów

  mn

W ostatnim czasie na stronach Wielopolskiego Związku Piłki  Nożnej pojawił się komunikat dotyczący utworzenia C klasy rozgrywkowej na terenie Wielkopolski.

Klasa C przeznaczona jest dla drużyn OLDBOYów czyli dla graczy urodzonych w roku 1985 i starszych. Jak tylko pomysł wypłynął zza biurka WZPN pojawiła się idea dołączenia do projektu ze strony GLKS PELIKAN NIECHANOWO. Organizowania drużyny OLDBOY PELIKAN NIECHANOWO podjął się Zbigniew Kościański – trener na co dzień pracujący z młodzieżą w Akademii Pelikan Niechanowo.

Założeniem jest mobilizacja byłych zawodników nie tylko Pelikana do regularnych spotkań treningowych a także udziału w rozgrywkach. Oldboye już zapowiedzieli chęć uczestnictwa w treningach co najmniej 2x w tygodniu. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę o 10:00 na Plantach w Niechanowie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane