Jesteś tutaj:Sport Z Bieżni na Olimpiadę - zawody lekkoatletyczne dla dzieci
środa, 11 sierpnia 2021 08:24

Z Bieżni na Olimpiadę - zawody lekkoatletyczne dla dzieci

  mnopr

Zapraszamy do nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia sportowego "Z Bieżni na Olimpiadę", które odbędzie się 4 września 2021 na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci od 4 do 16 roku życia na zawody na bieżni lekkoatletycznej. Będzie to okazja, by poczuć smak Olimpiady, której główną konkurencją będą biegi dystansowe. Dystanse i kategorie są podzielone według płci oraz wieku. Zapisy są prowadzone pod adresem: https://tiny.pl/9xxnk. Regulamin zawodów dostępny jest poniżej w załącznikach.

Główną atrakcją sportową z pewnością będą biegi dzieci na bieżni lekkoatletycznej. W tym dniu rozegrany zostanie konkurs skoku w dal oraz rzutu piłką lekarską dla chętnych dzieci. Zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa.

Organizatorami akcji jest KLUB SPORTOWY ATLETA GNIEZNO, oraz pierwsze w Gnieźnie PRZEDSZKOLE O PROFILU SPORTOWYM "BAJKOWY ŚWIAT".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane