Jesteś tutaj:Sport Pływacki weekend w wykonaniu zawodników GTT Diament Budex Gniezno
środa, 21 lipca 2021 10:54

Pływacki weekend w wykonaniu zawodników GTT Diament Budex Gniezno

  mn

W miniony weekend tj 17-18 lipca 2021 r zawodnicy Diamentu kolejny raz podjęli rywalizację w 15 Grand Prix Wielopolski w Pływaniu Długodystansowym.

W sobotę Maciej Tomczak i Jakub Budzyński reprezentowali nasz klub na Mistrzostwach Wielkopolski w Chodzieży. W klasyfikacji ,,Open Water” – Maciej Tomczak uplasował się na 5 miejscu, natomiast Jakub Budzyński na 7 miejscu w swoich kategoriach wiekowych (13-17 lat) na dystansie 3 km. Dla Jakuba był to debiut w pływaniu długodystansowym.

Następnego dnia Nasi młodzi triathloniści udali się na zawody Poznań Strzeszynek, gdzie pokazali znacznie lepszą formę. Zarówno Maciej jak i Jakub uplasowali się na podium w klasyfikacji "Open Water” w swoich kategoriach.

Bardzo cieszy Nas fakt , że kolejne starty w pływaniu długodystansowym procentują poprawą życiówek. Maciej Tomczak uzyskując czas 36:13 zajął 2 miejsce, natomiast Jakub Budzyński stanął na 3 stopniu podium uzyskując czas 39:51. Trzymamy kciuki za naszych zawodników w kolejnych startach w ramach 15 Grand Prix Wielkopolski.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane