Jesteś tutaj:Sport GTM Start: Brak konfliktu z Mirosławem Jabłońskim
środa, 21 lipca 2021 15:52

GTM Start: Brak konfliktu z Mirosławem Jabłońskim

  GTM Start
GTM Start: Brak konfliktu z Mirosławem Jabłońskim źródło: GTM Start

Władze Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego Start odnieśli się do rewelacji, jakimi miałby być konflikt z kluczowym zawodnikiem drużyny.

Przedstawiciele GTM Start w krótkim słowie odnieśli się do wiadomości, które pojawiły się w sieci: W poniedziałek media obiegła informacja o naszym konflikcie z Mirosławem Jabłońskim. Na mecz wyjazdowy w Gdańsku postawiliśmy na skład AFORTI Startu bez tego żużlowca, a absencja nie oznacza różnicy zdań kierownictwa klubu z zainteresowanym zawodnikiem - informuje klub.

Jak zapewnia GTM Start, młodszy z braci Jabłońskich uczestniczy cały czas w treningach drużyny. W trwającym tygodniu uda się z synem Mateuszem na młodzieżowe zawody do Ostrowa (Zaplecze Kadry Juniorów) i Grudziądza (Nice Cup).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane