Jesteś tutaj:Sport Menedżer Startu zrezygnował z funkcji
środa, 21 lipca 2021 16:10

Menedżer Startu zrezygnował z funkcji

  GTM Start

Ostatnie doniesienia związane z rezygnacją Rafaela Wojciechowskiego wywołały sporo zamieszania i niepokoju wśród fanów AFORTI Start Gniezno.

Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe postanowiło wyjaśnić wszelkie wątpliwości oraz opisać, jak obecnie wygląda sytuacja w GTM Start Gniezno.

Mimo braku awansu do rundy play off w eWinner 1. Liga kibice mogą być spokojni – pozycja Startu jest stabilna, a rezygnujący z funkcji menadżera sportowego Rafael Wojciechowski pozostanie w dalszym ciągu mocno zaangażowany w rozwój klubu z Pierwszej Stolicy. Więcej w rozmowie, którą przeprowadził Grzegorz Buczkowski.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane