Jesteś tutaj:Sport Sukcesy juniorów Chrobrego
wtorek, 27 lipca 2021 08:15

Sukcesy juniorów Chrobrego

  mn

W Uniejowie, po rozegraniu 9 rund, dobiegła końca XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która stanowiła jednocześnie Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach klasycznych do lat 12 i 14. Z bardzo dobrej strony zaprezentowało się dwoje reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego.

W grupie dziewcząt do lat 12, w stawce 52 zawodniczek Anna Oszutowska uplasowała się na miejscu 7 z dorobkiem 6 punktów. Natomiast w grupie chłopców do lat 14 Karol Stanisławski również w gronie 52 uczestników zakończył rywalizację na miejscu 18 z dorobkiem 5 punktów.

W klasyfikacji zawodniczek z rocznika 2009 Ania była 5, zaś wśród zawodników urodzonych w roku 2008 Karol był 3. Co istotne, dzięki zajętym miejscom w tych klasyfikacjach oboje zagwarantowali sobie awans do przyszłorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane