Jesteś tutaj:Sport Kolejny sparing Pelikana
czwartek, 05 sierpnia 2021 07:37

Kolejny sparing Pelikana

  mn
Kolejny sparing Pelikana zdjęcie nadesłane

Kolejny mecz sparingowy rozegrała drużyna Pelikana Niechanowo. Tym razem mecz odbywał się na wyjeździe a rywalem była Noteć Gębice, zespół grający w rozgrywkowej klasie A.

Pierwszy sklad : Garczyk, Kruszlewski, Jackowiak, Kustra, Wiśniewski, Testowany, Połatynski, Testowany, Stefański, Mazur, Danielewicz. Rezerwowi: Białas, Testowany, Pawłowski, Testowany, Staszkiewicz, Testowany, Testowany.

Zespół z Plant prowadzenie objął w 30 minucie, piłkę z rzutu wolnego zagrywał Stefański a dośrodkowanie na gola zamienił Jackowiak. Gospodarze odpowiedzieli chwilę później i było 1:1. W 45’ ponownie na listę strzelców wpisał się Jackowiak, tym razem autorem kluczowego podania był Danielewicz. 

Następnie do siatki trafiali tylko gospodarze i gdy spotkanie zmierzało już do końca i wynik wskazywał na to iż gospodarze wygrają to spotkanie, arbiter podyktował rzut karny, a na gola zamienił go Jackowiak kompletując tym samym hattricka.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane