Jesteś tutaj:Sport Przebiegli w V Biegu Królika
niedziela, 05 września 2021 14:00

Przebiegli w V Biegu Królika

 

W niedzielę odbyła się kolejna edycja wyczynowego biegu z przeszkodami, zorganizowanego tym razem na dawnej prochowni w Lesie Miejskim.

Wyjątkowo dobra pogoda towarzyszyła młodym zawodnikom, którzy w niedzielne przedpołudnie i południe stawali na starcie V Biegu Królika. 

Jak za każdym razem, tak i teraz organizatorzy zapewnili sporo przeszkód na trasach o różnych długościach - w zależności od kategorii wiekowych. Toteż nie brakowało i wspinaczki, czołgania, przeskakiwania, przeciskania, siłowania, podciągania i balansowania. Na pewno sporą przeszkodą była konstrukcja przygotowana w ujeżdżalni, gdzie trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami i siłą. 

Na każdego z dobiegających do mety czekały medale, a poza nimi na terenie całego kompleksu było sporo atrakcji, z których mogli korzystać do woli. 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane