Jesteś tutaj:Sport GTT Diament Budex Gniezno z kolejnymi medalami
wtorek, 07 września 2021 12:38

GTT Diament Budex Gniezno z kolejnymi medalami

  mn

W ostatni weekend wakacji  zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno z sukcesami zakończyli 15 Grand Prix Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym 2021 r.

Finał cyklu maratonów pływackich odbył się w Chodzieży, gdzie zawodnicy rywalizowali na dystansie 3000 m. W całym cyklu Grand Prix nasz klub reprezentowali: Maciej Tomczak i Jakub Budzyński. W kategorii "Open Water" (13-17 lat) przez okres letni nasi zawodnicy brali udział w wielu imprezach pływackich tj. Poznań, Chodzież, Poznań Strzeszynek, Zbąszyń, Trzcianka, Mierzyn, gdzie zdobywali miejsca na podium oraz punkty w klasyfikacji generalnej.

Podsumowując wyniki końcowe w kategorii 13 - 17 lat:

  • Maciej Tomczak: w klasyfikacji generalnej mężczyzn - kategoria 1 "Open Water" - 1 miejsce, w kategorii 1 "Open Water" - 1 miejsce, w kategorii 1 "Pucharze 4 jezior" - 1 miejsce,
  • Jakub Budzyński: w kategorii 1 "Puchar 4 jezior" - 3 miejsce, w klasyfikacji generalnej mężczyzn - kategoria 1 "Open Water" - 3 miejsce

Doświadczenie zdobyte przez zawodników Diamentu w pływaniu długodystansowym z pewnością wpłynie na poprawę umiejętności pływackich.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane