Jesteś tutaj:Sport Już wkrótce kolejny „Bieg z kuflem”
wtorek, 07 września 2021 13:09

Już wkrótce kolejny „Bieg z kuflem”

 
Już wkrótce kolejny „Bieg z kuflem” archiwum redakcji

Ponad dwa lata po pierwszej edycji tego nietypowego biegu, po raz kolejny zawodnicy wyruszą w trasę wspomagając się złotym trunkiem.

W sierpniu 2019 roku odbyła się pierwsza edycja Biegu z kuflem, która już wtedy przyciągnęła spore grono miłośników piwa chcących sprawdzić się w tym nietypowym połączeniu wyzwań. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już w sobotę 25 września na terenie stada ogierów przy ul. Kłeckoskiej.

Zawody rozgrywane będą na dystansie 2000 metrów - na trasie zaplanowano najróżniejsze mniej lub bardziej wymagające przeszkody, a także cztery przystanki przy budce z piwem. Jak informują organizatorzy, zasady są proste - wypicie tego trunku na starcie i co kolejne 500 metrów. 

Zapisy na zawody już trwają - https://mamtemoc.pl/sklep/bieg-z-kuflem/ Pod tym adresem dostępny jest także regulamin zawodów oraz dodatkowe szczegóły.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane