Jesteś tutaj:Sport Pobiegli w drugiej „Piątce dla autyzmu”
niedziela, 12 września 2021 11:47

Pobiegli w drugiej „Piątce dla autyzmu”

 

W niedzielne przedpołudnie nad Jeziorem Winiary odbyła się druga edycja biegu "Piątka dla autyzmu", która zgromadziła sporo zawodników.

W ramach tegorocznego, drugiego biegu odbyły się zmagania zarówno dla dorosłych (na dystansie 5 km) jak i dla dzieci. Te ostatnie startowały na kilku krótkich odcinkach, przy czym tradycyjnie każde mogło liczyć na pamiątkowe uhonorowanie swojego udziału.

Wszystko to w ramach upamiętnienia Dni Świadomości Autyzmu oraz zbiórki pieniędzy na rzecz dofinansowania działań terapeutycznych dzieci z autyzmem. Wydarzenie organizowało Przedszkola Terapeutycznego Mali Mistrzowie.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane