Jesteś tutaj:Sport Ceny biletów na mecze MKS PR
poniedziałek, 13 września 2021 09:40

Ceny biletów na mecze MKS PR

  MKS PR

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja 1.Ligi piłki ręcznej kobiet z udziałem MKS PR Urbis. Znamy już ceny biletów na hitowe starcie przy Sportowej!

Gnieźnianki już na inaugurację czeka trudne zadanie we własnej hali. Żółto-czarne zagrają z Samborem Tczew, który wygrał ubiegłoroczne rozgrywki, ale do Superligi ostatecznie nie awansował. Przed nami więc okazja do rewanżu za ubiegłoroczną porażkę w Gnieźnie.

Poznaliśmy ceny biletów na to to spotkanie jak i na pozostałe domowe mecze żółto-czarnych. W nadchodzącym sezonie wszyscy w wieku do 15 lat wejdą za darmo, młodzież od 15 do 18 roku życia, studenci, renciści i emeryci zapłacą 8 złotych, a wejściówka normalna to koszt 12 złotych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane