Jesteś tutaj:Sport MKS PR Urbis Gniezno z Pucharem Prezesa MTS Żory
wtorek, 14 września 2021 08:10

MKS PR Urbis Gniezno z Pucharem Prezesa MTS Żory

  mn

MKS PR URBIS Gniezno po zwycięstwie z SPR Sośnicą Gliwice zdobył Puchar Prezesa MTS Żory.

We wcześniejszych spotkaniach, które odbyły się w ramach I Ogniowego Turnieju zorganizowanego w Żorach gnieźnianki pokonały kolejno SPR Olkusz (28:22) i MTS Żory (29:21).

W niedzielnym z SPR Sośnicą Gliwice spotkanie było bardzo najbardziej wyrównane, bowiem zawodniczki z Grodu Lecha pokonały rywalki jedynie jednym trafieniem (28:27). Bezapelacyjne zwycięstwa nad trójką rywali sprawiły, że podopieczne trenerów Popka i Stolarka sięgnęły po Puchar Prezesa MTS Żory. To był ostatni sprawdzian żółto-czarnych przed nadchodzącym sezonem ligowym. Osiągnięte wyniki pozwalają z optymizmem oczekiwać inauguracyjnego pojedynku z zwycięzcą ligi z poprzedniego roku, SPR Sambor Tczew. To spotkanie już 25 września o godzinie 19:00.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. MKS PR Gniezno
2. MTS Żory
3. SPR Sośnica Gliwice
4. SPR Olkusz

MKS PR URBIS Gniezno – SPR Olkusz 28:22
MKS PR URBIS Gniezno: Hoffmann, Konieczna – Nurska 7, Kuriata 3, Siwka 2, Sawicka 1, Giszczyńska, Wabińska 1, Chojnacka 3, Schlabs 3, Świerżewska, Tanaś, Matysek 5, Łęgowska 3.

MTS Żory – MKS PR URBIS Gniezno 21:29
MKS PR URBIS Gniezno: Hoffmann, Konieczna – Nurska 11, Kuriata, Siwka 2, Sawicka 2, Giszczyńska 2, Wabińska, Chojnacka 3, Schlabs 4, Świerżewska 2, Tanaś, Matysek, Łęgowska 4.

SPR Sośnica Gliwice – MKS PR URBIS Gniezno 27:28
MKS PR URBIS Gniezno: Hoffmann, Konieczna – Nurska 7, Kuriata 3, Siwka 5, Sawicka 4, Giszczyńska, Wabińska, Chojnacka 1, Schlabs 4, Świerżewska 1, Tanaś, Matysek, Łęgowska 3.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane