Jesteś tutaj:Sport „Żyje! Obudził się! Mati ma się dobrze!”
poniedziałek, 27 września 2021 21:08

„Żyje! Obudził się! Mati ma się dobrze!”

 

Po miesiącu od dramatycznego wypadku, któremu uległ na toruńskiej motoarenie Mateusz Jabłoński, pojawiły się dobre wieści o jego stanie zdrowia.

Miesiąc temu Mateusz Jabłoński uległ poważnemu wypadkowi podczas zmagań na toruńskim stadionie. Od początku stan 15-latka określano jako ciężki - walczył o życie. Od tego momentu w zasadzie nie udzielano dodatkowych informacji o jego stanie zdrowia, a z całego żużlowego (i nie tylko) świata płynęły słowa wsparcia dla niego oraz najbliższych.

W poniedziałkowy wieczór 27 września ojciec zawodnika Mirosław Jabłoński zamieścił krótką informację: Żyje! Obudził się! Mati ma się dobrze! Długa droga przed nami, ale najważniejsze, że możemy ją planować razem!!!

5 komentarzy

 • Link do komentarza Kuba wtorek, 28 września 2021 17:30 napisane przez Kuba

  Dzięki medycynie i super wyspecjalizowanym lekarzą chłopak żyje. Może też dzięki Bogu który wysłuchał wielu modlitw. Dużo siły, wytrwałości w drodze do zdrowia życzę, aby wszystko co złe się dobrze skończyło.

 • Link do komentarza rowerzysta wtorek, 28 września 2021 07:20 napisane przez rowerzysta

  Super informacja, powodzenia i zdrówka.

 • Link do komentarza wilk wtorek, 28 września 2021 02:37 napisane przez wilk

  Bogu niech będą dzięki!!!Ciekawy jestem,czy kiedyś chłopak opowie co w tym czasie czuł,widział.......

 • Link do komentarza Marek Bartkowicz poniedziałek, 27 września 2021 22:37 napisane przez Marek Bartkowicz

  Bogu niech będą dzięki

 • Link do komentarza Janek poniedziałek, 27 września 2021 21:50 napisane przez Janek

  Jesteśmy z Wami ....walczymy razem z Wami . Mati jest dzielny damy radę ....Pozdro Mati

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane