Jesteś tutaj:Sport Pelikan zaprasza na festyn dla Ingi
wtorek, 28 września 2021 12:42

Pelikan zaprasza na festyn dla Ingi

  mn

Pelikan Niechanowo w ramach obchodów 25-lecia istnienia klubu już w najbliższą sobotę zorganizuje festyn na rzecz Ingi Soszyńskiej.

Dziewczynka choruje na bardzo rzadką wadę serca -  anomalia Ebsteina. Koszt operacji dziewięciolatki to bagatela 400 tysięcy złotych. Kwota niewyobrażalna i trudna do samodzielnego uzbierania, zwłaszcza, że czas ucieka.

Rodzina Pelikana Niechanowo wraz ze Stowarzyszeniem Rodziców Ziemi Niechanowskiej organizuje festyn podczas którego będą zbierane środki, mające zasilić konto zbiórki na rzecz Ingi.

W trakcie wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 14 na Plantach, dla najmłodszych będą:
- dmuchane zamki
- wata cukrowa
- malowanie twarzy
- kiermasz odzieży Pelikan Niechanowo
-  kiermasz potraw na ciepło, zimno, na słodko
w trakcie imprezy będzie można nabyć produkty od zaprzyjaźnionych firm i
instytucji.

W trakcie meczu rozegrany będzie mecz naszego pierwszego zespołu w ramach rozgrywek RedBox 5 Ligi GLKS Pelikan Niechanowo - Lipno Stęszew. Początek meczu godzina 15:00.

1 komentarz

  • Link do komentarza Janek wtorek, 28 września 2021 20:06 napisane przez Janek

    Kochani, warto pomagać nawet drobnym groszem. Grosz do grosza i będzie oczekiwany finał.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane