Jesteś tutaj:Sport Grudniowe promocje na basenie
piątek, 03 grudnia 2021 11:01

Grudniowe promocje na basenie

 
Grudniowe promocje na basenie źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z akcji promocyjnych, które przewidziano w grudniowe wydarzenia.

Wzorem lat poprzednich, GOSiR przygotował promocje dla zainteresowanych korzystaniem z usług basenu przy ul. Bł. Jolenty. Na grudzień przygotowana została oferta, która obowiązuje w określone dni miesiąca. Przy tej okazji GOSiR informuje o godzinach otwarcia obiektu w okresie świątecznym.

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza micio piątek, 03 grudnia 2021 14:21 napisane przez micio

    Ogolnie wszystko fajnie- ale żeby było jeszcze miejsce gdzie pływać- idzie sie na basen, wiekszość torów zajęta- zostają 2-3 gdzie na kazdym pływa po 2-4 osoby...
    w niecce rekreacyjnej tez nie lepiej- połowa zajęta bo aerobik...
    więc jak ktoś lubi ścisk i dyskomfort to zapraszam.

    Kiedy doczekamy się rozbudowy basenu, albo budowy poza centrum gdzie będzie duży parking?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane