Jesteś tutaj:Sport 50 medali zawodników klubu GTT Diament
poniedziałek, 27 grudnia 2021 08:00

50 medali zawodników klubu GTT Diament

  mn
50 medali zawodników klubu GTT Diament zdjęcie nadesłane

W ostatnią sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia tj. 18 grudnia 2021r zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno jak co roku wzięli udział w "Gwiazdkowych Zawodach Pływackich".

Cyklicznie odbywająca się impreza sportowa na gnieźnieńskim basenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W zawodach startowali zawodnicy z przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół średnich w roczniku 2015 - 2006 zrzeszeni w klubach triathlonowych, pływackich i szkółce pływackiej GOSiR. Głównym organizatorem zawodów był Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Gnieźnie.

Klub GTT Diament lub wystawił łącznie 41 zawodników prowadzonych przez trenerki Karolinę Gruberską, Monikę Pługowską oraz Rafała Szymańskiego. Zawodnicy wystartowali na swoich dystansach, aż 100 razy z pełnym zaangażowaniem - a walka jak zwykle była bardzo zacięta. Każdy z nich miał prawo startu maksymalnie w trzech konkurencjach. 50 medali zdobyte przez zawodników klubu GTT Diament Budex Gniezno to wielka radość i satysfakcja z tego, że czas spędzony od rozpoczęcia sezonu do zawodów pływackich w naszym mieście Gnieźnie jest dobrze przepracowana. Wyniki multimedalistów znajdują się na stronie gnieźnieńskiego basenu). Pewne jest to, że nikt nie zawiódł, a większość pływaków poprawił swoje "życiówki". Na uwagę zasługuje fakt, że zawodniczka uzyskała miano najwszechstronniejszego pływaka Gniezna jest to Weronika Tomczak - 3 złote medale (50m motyl, 50m grzbiet, 100m zmienny).

Wszyscy zawodnicy mieli okazję porównać się z najlepszymi i wykazać się na arenie sportowej. Takie zawody bowiem, to nie tylko sprawdzian umiejętności i możliwości, ale również szukanie motywacji do dalszych treningów. Mimo sportowej rywalizacji na pływalni wszyscy dobrze się bawili i była to kolejna okazja do nawiązania kontaktów między klubami i samymi dziećmi. Zawody tradycyjnie uświetnił swoją „osobą” Św. Mikołaj i Myszka Miki rozdając zawodnikom drobne upominki i słodycze. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane